Biuro prasowe

Dwa weekendy rodzinnego świętowania

21.5.2012

Park Handlowy Bielany zaczyna świętować Dzień Matki i Dzień Dziecka już od 26 maja – w tym dniu na wszystkich (nie tylko mamy) czekać będzie sobota rabatów oraz bezpłatne badania stóp maluchów w Zdrowej Stópce. A kolejny weekend 2-3 czerwca połączy obchody Dnia Matki i Dnia Dziecka. Będzie on upływał pod hasłem dbania o zdrowie i piękny wygląd mam, a także dobrej zabawy dla najmłodszych.

Świętowanie z rabatami

Z myślą o świętujących Dzień Matki oraz Dzień Dziecka (ale nie tylko!) Park Handlowy Bielany szykuje również kolejną sobotę rabatów. Przez całą sobotę 26 maja w sklepach znajdujących się w centrum na klientów będą czekały niezwykle zachęcające rabaty i obniżki. W atrakcyjnych cenach dostępne będą ubrania i buty z najnowszych kolekcji, a zwłaszcza meble i artykuły wyposażenia wnętrz. Sobota Szalonych Zakupów jest więc dobrą okazją do odświeżenia mieszkania i garderoby, ale także do przygotowania się na wakacyjny urlop. W wygodny sposób, dzięki możliwości skorzystania z oferty wielu sklepów z najróżniejszym asortymentem.

Podaruj zdrowie i uwagę

Na parkingu PH Bielany w sobotę i niedzielę 2-3 czerwca stać będzie mammobus wrocławskiego Caritasu, umożliwiający przeprowadzenie profilaktycznych badań piersi dla kobiet. Zapraszamy wszystkie panie do zapisywania się i badania – mammografia jest bezbolesna, trwa krótko, a warto ją przeprowadzić, by mieć kontrolę nad własnym zdrowiem i szybko reagować na każde niepokojące zmiany. Może więc zamiast symbolicznego kwiatka i upominku na Dzień Matki podarujemy mamom coś cenniejszego: troskę o ich zdrowie?

Badania mammograficzne prowadzone będą w dniach 2-3 czerwca na parkingu PH Bielany w godz. 10.00-16.00. Panie mogą zapisywać się na badania od 28 maja pod numerem telefonu 71 33 70 686 (w godz. 9.00-16.00).

Nie zapomniano także o najmłodszych – sklep Zdrowa Stópka już 26 maja zachęcać będzie do bezpłatnego badania postawy ciała dziecka, ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki kończyn dolnych (stóp). Będzie ono prowadzone przez specjalistów, a rodzice będą mieli okazję uzyskać od rehabilitantów porady, jak opiekować się swoim dzieckiem, by rosło zdrowo.

Rodzinne turnieje i zabawy

Park Handlowy Bielany planuje też niespodzianki dla najmłodszych – w centrum rozrywki Loopy’s World od 1 do 3 czerwca trwać będą zabawy, konkursy i turnieje z nagrodami. Na rozgrzewkę przed zbliżającym się piłkarskim świętem Loopy’s World proponuje Wielkie Mistrzostwa na konsolach PSP oraz rodzinny turniej gry w kapsle. Do tego zabawy przed lokalem razem z bohaterami centrum rozrywki: taniec hula hula z lamparcicą Lizzy, indiański z lemurem Spikym i misiowy z Eddym; wyprawy po świecie z Multimedialnym Garbusem, malowanie buziek oraz wysyłanie do nieba balonów z dziecięcymi marzeniami.

« wróć do listy komunikatów prasowych