Biuro prasowe

Fotowalentynki w Parku

12.2.2013

Choć walentynki to teoretycznie święto zakochanych, jednak w ten dzień warto obdarować uśmiechem, uwagą i miłością wszystkie bliskie nam osoby. Park Handlowy Bielany zachęca do sprawienia miłej niespodzianki: zamiast kwiatów czy słodyczy podarujmy najbliższym wspólną mini sesję fotograficzną. To okazja do wspaniałej zabawy oraz oryginalny upominek!

Dla większości z nas pamiątkowe zdjęcia ze wspólnych wakacji, uroczystości albo spotkań są jedną z najmilszych pamiątek. Przywołują wspomnienia, pozwalają na nowo przeżyć emocje towarzyszące tamtym chwilom. Zdjęcie jest również niebanalnym pomysłem na upominek dla bliskiej osoby, zwłaszcza jeśli okazją są walentynki.

Dlatego Park Handlowy Bielany zaprasza klientów – nie tylko pary – do wspólnej zabawy z okazji Dnia Zakochanych pod hasłem “Pocałunki w Parku”. W sobotę 16 lutego wszyscy chętni będą mogli zrobić sobie serię zdjęć w fotokabinie, a gotowe fotografie otrzymają natychmiast do ręki. W zabawie mogą wziąć udział zarówno pary, jak i rodzice z dziećmi, dziadkowie z wnukami oraz przyjaciele. Wystarczy tylko, że zgłoszą się do punktu informacyjnego, który znajdować się będzie obok wejścia do hipermarketu Tesco (tam także stać będzie walentynkowa fotokabina). Uczestnicy otrzymają również różne śmieszne akcesoria i przebrania, pozwalające uatrakcyjnić pamiątkowe zdjęcia. Dodatkową niespodzianką będzie możliwość wysłania gotowych zdjęć bezpośrednio na portal Facebook – na prywatne profile osób biorących udział w akcji.

Walentynkowe „Pocałunki w Parku” odbywać się będą w sobotę 16 lutego w godz. od 12.00 do 18.00. Zapraszamy wszystkich, nie tylko zakochanych!

Jeśli jednak szukamy dodatkowych pomysłów na walentynkowe upominki, to w Parku Handlowym Bielany najemcy już szykują specjalną ofertę spod znaku czerwonego serduszka. W Empiku znajdziemy bogaty wybór filmów, płyt oraz książek o miłości i nie zwsze łatwych związkach, ale również mnóstwo pluszowych przytulanek i drobnych upominków z walentynkowymi motywami. Sklepy odzieżowe przygotowały dodatki i ubrania nawiązujące do Dnia Zakochanych. W perfumerii Sephora oraz aptece Super-Pharm mamy do wyboru eleganckie kosmetyki i zmysłowe zapachy, a w salonie jubilerskim Yes piękną biżuterię, która ucieszy zarówno panie, jak i panów.

« wróć do listy komunikatów prasowych