Biuro prasowe

JYSK w Parku Handlowym Bielany już wiosną

18.3.2013

Już za kilka tygodni miłośnicy skandynawskiego designu, ładnych dodatków i artykułów wyposażenia wnętrz w korzystnych cenach będa mogli zrobić zakupy w nowym sklepie sieci JYSK. Będzie on działał w Parku Handlowym Bielany.

Inter IKEA Centre Group Poland - właściciel i zarządca Parku Handlowego Bielany – podpisał właśnie z firmą JYSK Polska umowę najmu lokalu w części meblowej centrum handlowego, znajdującej się naprzeciwko hipermarketu Tesco i sklepu IKEA. JYSK zajmie lokal o powierzchni 1100 mkw., a sklep Baby Maxx (który obecjnie dzierżawi to pomieszczenie) przeniesie się do sąsiedniego wnętrza. Obecnie trwają prace wykończeniowe, otwarcie zaplanowano na wiosnę.

- W ten sposób JYSK uzupełni naszą obszerną ofertę prawie dwudziestu sklepów i salonów z meblami i artykułami wyposażenia wnętrz. Podpisanie tej umowy pozwoli nam również zakończyć komercjalizację tej części Parku Handlowego Bielany, ponieważ nie mamy już wolnych lokali w tym ciągu handlowym - mówi Agnieszka Pyzanowicz-Francke, dyrektor Parku Handlowego Bielany.

JYSK to międzynarodowa sieć handlowa, która sprzedaje artykuły pod hasłem „wszystko dla domu" i jest prawdziwym ekspertem w kulturze snu w naszym kraju. Jej założycielem jest Duńczyk Lars Larsen, który otworzył swój pierwszy sklep w 1979 roku w Arhus. Obecnie grupa JYSK obejmuje ponad 2 tys. sklepów w 34 krajach na całym świecie – przede wszystkim w Europie, ale także w Chinach i USA. Zatrudnia około 17,5 tys. pracowników, a roczny obrót wynosi około 2,6 miliarda euro. W Polsce pierwszy sklep sieci otwarto w marcu 2000 roku w Gdańsku. Teraz JYSK Polska zarządza ponad 140 sklepami.

« wróć do listy komunikatów prasowych