Biuro prasowe

Kibicowanie z dobrą zabawą w PH Bielany

6.6.2012

Rozpoczęło się gorączkowe odliczanie ostatnich dni do rozpoczęcia Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2012. Wszystkich tych, którzy nie mieli szczęścia w losowaniu i nie zasiądą na sportowych trybunach, Park Handlowy Bielany zaprasza do wspólnego bawienia się podczas bardzo długiego “Tygodnia kibica w PH Bielany”. Będą transmisje meczów, a w soboty i niedziele piłkarskie gry i zabawy dla najmłodszych!

Nie masz biletu na mecz? Chciałbyś razem z innymi dopingować biało-czerwonych, ale boisz się, że w wyznaczonych strefach zabraknie wolnego miejsca? Przyjedź do Parku Handlowego Bielany – tu już od 8 czerwca stać będzie namiot, w którym zupełnie za darmo na nowoczesnych telewizorach klienci i goście będą mogli oglądać mecze eliminacyjne Euro 2012, w tym również spotkania grupowe Polaków. Namiot na około sto osób otwarty będzie codziennie od 8 do 17 czerwca w godz. 16.00 – 23.00, a kibice będą mieli możliwość kupienia na miejscu przekąsek i napojów przygotowanych przez bistro Tesco Extra.

Chciałbyś obejrzeć piłkę nożną, ale żona postanowiła pojechać na zakupy, a dziecko domaga się wspólnej zabawy? Nic prostszego – zabierz całą rodzinę w weekend na Bielany. Miłośników futbolu, tych dużych i tych małych, zapraszamy do udziału w sportowych zmaganiach i konkursach. W soboty i niedziele 9-10 oraz 16-17 czerwca tuż obok namiotu odbywać się będą animacje dla najmłodszych i zabawy wokół piłki nożnej jako przewodniego motywu. Początek animacji – godz. 11.00. A panie (ale nie tylko) zachęcamy do szukania promocyjnych ofert.

- Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to wielkie święto nie tylko dla nas, Polaków, ale także dla kibiców z całej Europy. Z myślą o mieszkańcach Wrocławia i okolic oraz o przyjezdnych gościach planujemy atrakcje i transmisje meczów, jak również specjalne oferty w sklepach Parku Handlowego Bielany – mówi Anna Cieciuch, marketing menager w PH Bielany. -  Chcemy, by pobyt w Parku Handlowym Bielany był dla nich okazją do udanych zakupów, dobrej zabawy i wielu miłych wrażeń.

Patronami medialnym całej akcji są Radio Wrocław i Radio RAM.

Plakat pilkarskiej akcji w PH Bielany
« wróć do listy komunikatów prasowych