Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

28.3.2014

Poznaj psi język

Jak nauczyć dziecko szacunku dla zwierząt, a jednocześnie wpoić mu podstawowe zasady bezpiecznego zachowywania się w obecności obcych czy też zaprzyjaźnionych psów? Temu poświęcona będzie dwudniowa akcja edukacyjna „My nie gryziemy” w Parku Handlowym Bielany.
czytaj więcej...

18.3.2014

Recykling na wystawie

Nietypowa sesja zdjęciowa w demontowanym budynku dawnego sklepu IKEA, migawki z recyklingowych warsztatów w przedszkolach i ekologicznego konkursu szkolnego, pomysły telewidzów na „drugie życie” odpadów – to wszystko oglądać można na specjalnej wystawie w Parku Handlowym Bielany.
czytaj więcej...

10.3.2014

Wspólna przestrzeń z pomysłem

Przyjazna przestrzeń to często wypadkowa wspólnych starań, dialogu i kreatywnych pomysłów tych, którzy z tego miejsca będą korzystali. Park Handlowy Bielany zachęca młodych miłośników Wrocławia do włączenia się w stworzenie projektu jednego z centrów aktywności. Fascynacja Wrocławiem mile widziana!
czytaj więcej...

5.3.2014

Po targach Ambiente: nowe trendy we wnętrzarskim designie

Dwa przeciwstawne style: ekologiczny, minimalistyczny i nieco eklektyczny kontra bardzo elegancki i luksusowy, pełen błysku i wysmakowanych detali. Z jednej surowe materiały, z drugiej dbałość o szczegół. To najważniejsze trendy, które już za chwilę królować będą w europejskich domach. Bo targi Ambiente we Frankfurcie nad Menem są najlepszą wskazówką, w którą stronę podąża design oraz świat wyposażenia wnętrz. 

czytaj więcej...

3.2.2014

Jeszcze więcej elektroniki w powiększonym Parku Handlowym Bielany

Park Handlowy Bielany zyskał kolejnego najemcę w modernizowanej części kompleksu. Centrum podpisało umowę na nowy lokal z przedstawicielami Sony Centre. To już drugi salon oferujący elektronikę użytkową, który znajdzie się w rozbudowywanej galerii handlowej.

czytaj więcej...

19.12.2013

Innowacyjne produkty w rozbudowanym Parku Handlowym Bielany

Powiększa się grono nowych najemców Parku Handlowego Bielany. Wśród marek, które pojawią się już niedługo w rozbudowanym centrum handlowym, będzie również popularna i ceniona firma Apple.
czytaj więcej...

10.12.2013

Świąteczne bombki i dekoracje z recyklingu

Powoli odliczamy dni do Wigilii, rozglądamy się za świątecznymi prezentami i dekoracjami. Gwiazdkowym ozdobom w ekologicznym stylu poświęcone będą warsztaty plastyczne w Parku Handlowym Bielany. To już ostatnie zajęcia w ramach akcji „Recykling na wielką skalę”.
czytaj więcej...

4.12.2013

Gwiazdkowe ekowarsztaty

Czas przedświątecznych przygotowań trwa w najlepsze. Trwa też cykl warsztatów plastyczno-recyklingowych poświęconych pomysłom na niebanalne ozdoby choinkowe i prezenty. Kolejne zajęcia już 8 grudnia!
czytaj więcej...

29.11.2013

Świąteczne drzewko z oryginalnymi ozdobami

Przed nami mikołajki i Boże Narodzenie, czas ubierania choinki i obdarowywania się prezentami. Już 1 grudnia podczas warsztatów plastyczno-recyklingowych można będzie podejrzeć i nauczyć się, jak z prostych przedmiotów przygotować niebanalne ozdoby choinkowe oraz upominki.  

czytaj więcej...

26.11.2013

Darmowe warsztaty dla przedszkolaków

Ponad tysiąc dzieci z Wrocławia i gminy Kobierzyce weźmie udział w specjalnych warsztatach ekologicznych. Projekt organizowany w ramach akcji „Recykling na wielką skalę” właśnie się rozpoczął, a zakończy się w połowie stycznia 2014 roku.
czytaj więcej...