Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

14.11.2013

Gry i zabawy z recyklingu

Jesienne wieczory nie muszą oznaczać siedzenia przed telewizorem czy komputerem. Warto spędzać je z najbliższymi, bawiąc się wspólnie przy grach planszowych czy logicznych. A inspiracją do wykonania własnej ciekawej gry mogą być warsztaty recyklingowe w Parku Handlowym Bielany.

czytaj więcej...

6.11.2013

Biżuteria z odzysku, czyli piękne życie odpadów

Czy z odpadów można stworzyć efektowną biżuterię? Oczywiście! Będą się mogli o tym przekonać uczestnicy warsztatów plastyczno-recyklingowych organizowanych 10 listopada w Parku Handlowym Bielany.

czytaj więcej...

31.10.2013

Dbasz o recykling? Zostań twarzą kampanii!

Dbasz o środowisko naturalne, angażujesz się w segregację odpadów, ważna jest dla ciebie ochrona środowiska? Zgłoś się do projektu „Recykling jest w modzie” – wesprzyj ideę recyklingu i zostań twarzą wyjątkowej kampanii! Doświadczenie w modellingu niepotrzebne!

czytaj więcej...

23.10.2013

Edukacja ekologiczna przez zabawę

Jak wykorzystać nieprzydatne przedmioty albo rzeczy powszechnie uznane za odpady i nadać im drugie życie? Jak przez zabawę uczyć najmłodszych dbania o środowisko? Park Handlowy Bielany rozpoczyna cykl inicjatyw ekologicznych i prospołecznych, skierowanych do dzieci i całych rodzin.

czytaj więcej...

17.10.2013

Włącz się do recyklingu na wielką skalę!

Park Handlowy Bielany zachęca do przyłączenia się do recyklingu na wielką skalę – od jutra zużyte szkło, plastik i makulaturę będzie można wrzucać do specjalnych pojemników na parkingu centrum handlowego!
czytaj więcej...

5.9.2013

Powrót do szkoły - bezpiecznie i na wesoło!

Zabawy i konkursy z wiedzy o ruchu drogowym i spotkania z Komisarzem Lwem oraz najróżniejsze animacje na parkingu i w pasażu – początek roku szkolnego jest naprawdę ciekawy! W weekend 7 i 8 września Park Handlowy Bielany zaprasza na akcję “Powrót do szkoły”, organizowaną wspólnie m.in. z Wydziałem Prewencji KMP.
czytaj więcej...

4.9.2013

Największe centrum handlowe w Polsce z pozwoleniem na budowę

Inter IKEA Centre Group Poland może już rozpoczynać kompleksowe prace przy rozbudowie i modernizacji Parku Handlowego Bielany. Starosta Powiatu Wrocławskiego wydał pozwolenie na budowę nowej części galerii handlowej, która powstanie na miejscu dawnego sklepu IKEA.
czytaj więcej...

12.7.2013

Nowa lokalizacja, większa wygoda obsługi

Od 8 lipca br. klienci Centrum Podróży działającego w Parku Handlowym Bielany mogą korzystać z jego usług w nowym lokalu. Biuro przeszło rebranding, mający na celu ujednolicenie wyglądu i oferty zgodnie z wytycznymi sieci TUI.
czytaj więcej...

8.7.2013

Nasze wielkie greckie wakacje

Magia antyku i ciepłego morza wciąż działa – wyspy greckie nadal najpopularniejszym kierunkiem wakacyjnym wśród klientów biur podróży. Egipt i Turcja również na czele, zdecydowanie za to zmniejszyła się moda na Tunezję. A minimaliści i szukający spokoju mogą wypoczywać w domkach ze słomy, bez wygód i zbędnych przedmiotów, za to z widokiem na chorwackie krajobrazy.

czytaj więcej...

27.5.2013

Weekend niespodzianek dla najmłodszych

Dwa dni świętowania i niespodzianek – Park Handlowy Bielany wspólnie z Loopy’s World przygotował dla najmłodszych słodkie upominki oraz atrakcyjne zabawy z okazji Dnia Dziecka.
czytaj więcej...