Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

22.8.2014

Konsorcjum Strabag, TKT, Eelektromontaż Rzeszów rozbuduje Park Handlowy Bielany

Konsorcjum firm STRABAG, TKT engineering i Elektromontaż Rzeszów generalnym wykonawcą rozbudowy i modernizacji Parku Handlowego Bielany. Inter IKEA Centre Group Poland, właściciel i zarządca obiektu, podpisał oficjalnie umowę na realizację prac, obejmujących również odświeżenie dotychczasowej galerii handlowej i połączenie jej z nową częścią.

czytaj więcej...

20.8.2014

Wakacyjny piknik naukowy w Parku Handlowym Bielany

Jak powstaje animacja, czy można samemu zbudować koło optyczne? Jak zrobić aromatyczne sole do kąpieli i czy prąd jest nam potrzebny, aby się komunikować? Park Handlowy Bielany zaprasza na dwutygodniowy piknik naukowy połączony z darmowymi weekendowymi warsztatami dla całych rodzin.
czytaj więcej...

2.7.2014

Duży sportowy najemca w Parku Handlowym Bielany

Markowa odzież i obuwie, sprzęt sportowy i akcesoria do ćwiczeń, hobby czy spędzania wolnego czasu – w Parku Handlowym Bielany powstanie duży sklep brytyjskiej firmy Sports Direct. W ten sposób oferta rozbudowywanego centrum wzbogaci się o unikalny i bardzo bogaty asortyment wyposażenia sportowego.
czytaj więcej...

24.6.2014

TK Maxx nowym najemcą w rozbudowanym Parku Handlowym Bielany

Znana i popularna sieć TK Maxx otworzy swój sklep w rozbudowanym Parku Handlowym Bielany. Zarządzająca centrum handlowym Inter IKEA Centre Group Poland podpisała z grupą TJX Europe umowę najmu lokalu o powierzchni 2861 mkw.

czytaj więcej...

5.6.2014

Rozbudowywany Park Handlowy Bielany z klubem Fitness Academy

Już wkrótce mieszkańcy południowej części Wrocławia i okolic będą mogli korzystać nie tylko z multipleksu, ale także z nowoczesnej siłowni z zapleczem odnowy biologicznej i strefą Kids Play. Inter IKEA Centre Group Poland podpisała właśnie umowę najmu z siecią Fitness Academy.
czytaj więcej...

3.6.2014

Ruszyła rozbudowa Parku Handlowego Bielany

Właśnie ruszyły prace budowlane nowej części Parku Handlowego Bielany. Powstanie nowoczesna galeria handlowa, połączona z dotychczasowym obiektem, w której znajdzie się parking podziemny oraz dwa poziomy ze sklepami, restauracjami i kinem. Dzięki temu już wkrótce Wrocław zyska największe centrum handlowe w Polsce.
czytaj więcej...

21.5.2014

Wrocławskie mosty receptą na sukces

Projekt zainspirowany wrocławskimi mostami dał Justynie Bułat zwycięstwo w konkursie na centrum aktywności w rozbudowywanym Parku Handlowym Bielany. Praca okazała się bezkonkurencyjna i zyskała uznanie architektów oraz publiczności, dzięki czemu studentka wrocławskiej ASP zdobyła wszystkie trzy nagrody.

czytaj więcej...

5.5.2014

Wystawa prac Andrzeja Mleczki w Parku Handlowym Bielany

Prawie 400 prac z przekroju 40-letniej twórczości znanego rysownika Andrzeja Mleczki będzie można oglądać na specjalnej wystawie w Parku Handlowym Bielany. Grafiki, w zabawny i celny sposób komentujące otaczającą nas rzeczywistość, prezentowane będą w pasażu od 10 do 18 maja br.
czytaj więcej...

23.4.2014

Nie uwierzysz własnym oczom!

Czy potrafisz połączyć punkty, patrząc jedynie na lustrzane odbicie obrazka? Jak będziesz wyglądać, jeśli „zamienisz się” oczami z koleżanką lub staniesz przed krzywymi lustrami, w przedziwny sposób deformującymi sylwetkę? Park Handlowy Bielany wspólnie z wrocławskim Humanitarium zaprasza na tydzień z iluzjami i dobrą zabawą!
czytaj więcej...

7.4.2014

Przedświąteczny weekend ze sztuką

Spotkania z artystami prezentującymi różne formy sztuki, możliwość zakupu dzieł bez pośredników, a także darmowe warsztaty biżuterii z sutaszu – Park Handlowy Bielany zaprasza na przedświąteczny Weekend ze Sztuką.

czytaj więcej...