Biuro prasowe

Park Handlowy Bielany

Park Handlowy Bielany to największe centrum handlowe na Dolnym Śląsku. Oferta centrum łączy asortyment wnętrzarski i modowy. Klienci Parku mają do wyboru imponujący wybór produktów: zarówno mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, jak również mody. Na terenie Parku znajdują się także punkty usługowe, drogerie i apteka oraz delikatesy Alma i hipermarket TESCO.

Zakupy w Parku Handlowym Bielany to przyjemność dla całej rodziny. Rodzice mogą przebrać i nakarmić maluszka w Pokoju dla Rodziców z Dzieckiem, a większe pociechy zabrać na zakupy wózkiem – samochodzikiem. Na terenie Parku Handlowego Bielan znajduje się Domek Bielańczyka, w którym można pozostawić dziecko na czas zakupów pod czujnym okiem wykwalifikowanego personelu. Obok galerii meblowej znajduje się również zewnętrzny plac zabaw. Do przyjęcia rodzin przygotowane są również restauracje znajdujące się na terenie Parku.

PH Bielany zlokalizowany jest przy południowej granicy Wrocławia w Bielanach Wrocławskich w gminie Kobierzyce. Położenie u zbiegu trzech dróg krajowych (nr 5, nr 8 i nr 35), a także bliskie sąsiedztwo autostrady A4 zapewnia centrum bardzo dobrą komunikację zarówno z Wrocławiem, jak i całym województwem. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów jest 4000 bezpłatnych miejsc parkingowych. Do Parku można też dojechać komunikacją miejską.

« wróć do listy komunikatów prasowych