Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

20.3.2012

Zapnet powiększa sieć na Dolnym Śląsku

Spółka providerska Zapnet z Odolanowa zakupiła lokalną bezprzewodową sieć dostępową firmy Mak-Com z Milicza. Powiększenie liczby abonentów w powiecie milickim jest realizacją strategii rozwoju wielkopolskiej spółki i jej ekspansji w północnej części województwa dolnośląskiego.
czytaj więcej...

5.3.2012

Aby Euro 2012 było bezpieczne

Warsztaty dla dzieci i młodzieży poświęcone bezpieczeństwu podczas Euro 2012 odbędą się w Wołowie 9 marca. W planie między innymi pokaz technik samoobrony w wykonaniu samego Pawła Nastuli, mistrza świata w judo. Organizatorem akcji „Baw się dobrze – czuj bezpiecznie” są funkcjonariusze służby więziennej, którzy w Wołowie przeprowadzają szkolenie dla pracowników zakładów karnych i aresztów śledczych w zakresie bezpieczeństwa w trakcie trwania Euro 2012.

czytaj więcej...

29.9.2011

Thespian od A do Z

Przyciąga wzrok mieszkańców i przyjezdnych, zdobywa nagrody i nominacje w najważniejszych konkursach, a od dziś już oficjalnie przyjmuje pierwszych gości – wrocławski apartamentowiec THESPIAN otwiera swoje podwoje. Może się także pochwalić swoją wersją w miniaturze, dzięki której nowatorską współczesną architekturę poznają także osoby niewidome.

czytaj więcej...

26.8.2011

Bez Nazwy i Streetball mistrzami Ecoren Cup 2011

Piąta edycja turnieju podwórkowych drużyn piłki nożnej Ecoren Cup już za nami – w grupie starszej legnicki zespół Bez Nazwy pokonał zeszłorocznych mistrzów Emaus Zagrodno, a w grupie młodszej tytuł trafił do głogowskiej drużyny Streetball, która pokonała Ekipę z Lubina.

czytaj więcej...

25.8.2011

Grali przed profesjonalistami

Ostatni dzień eliminacji turnieju Ecoren Cup 2011 przebiegł bardzo podobnie jak dwa wcześniejsze: na lubińskim boisku zameldowało się 16 drużyn i 124 zawodników, którzy w pełnym słońcu rywalizowali o awans do finału. Gośćmi specjalnymi byli piłkarze Młodej Ekstraklasy oraz zawodnicy pierwszego składu Zagłębia Lubin. 

czytaj więcej...

24.8.2011

Głogowskie eliminacje na rodzinnym dopingu

Po niezwykle upalnych rozgrywkach w Legnicy dzisiejsze eliminacje w Głogowie były równie gorące, a atmosferę podgrzał dodatkowo konkurs rzutów karnych. Uczestnicy mogli też liczyć na żywiołowy doping najbliższych. Wszystko to sprawiło, że impreza przypominała nie tylko sportowe zawody, ale również wyjątkowy piknik rodzinny. 

czytaj więcej...

23.8.2011

Legnicka inauguracja Ecoren Cup 2011

Jak na jubileuszową edycję przystało dobra pogoda i niezła frekwencja dopisały – podczas pierwszych w tym roku meczów turnieju Ecoren Cup na boisku Konfeksu Legnica o udział w finałowych rozgrywkach walczyło 16 drużyn i 127 zawodników. Nie zabrakło zeszłorocznych zwycięzców, czyli zespołu Emaus Zagrodno. Także i teraz zakwalifikowali się do piątkowego finału.

czytaj więcej...

18.8.2011

Ostatnie odliczanie przed turniejem Ecoren CUP 2011

Już niecały tydzień pozostał do pierwszego gwizdka i rozpoczęcia piątej edycji wakacyjnego turnieju podwórkowych drużyn w piłce nożnej Ecoren Cup 2011.  Organizatorzy tradycyjnie już przygotowują dla uczestników eliminacji i finalistów atrakcyjne niespodzianki – spotkania z zawodnikami grającymi w profesjonalnych klubach piłkarskich.

czytaj więcej...

1.8.2011

Strona DotknijWroclawia.pl już po angielsku

Działa już anglojęzyczna wersja strony poświęconej Wrocławiowi i jego atrakcjom, a dedykowanej osobom niewidomym i niedowidzącym. Zarówno osoby niepełnosprawne sensorycznie, jak i zagraniczni turyści mogą poznawać ciekawe miejsca stolicy Dolnego Śląska, opisywane ciepłym głosem Christy Conklin, Amerykanki mieszkającej we Wrocławiu.

czytaj więcej...

6.4.2011

Wrocławska klinika stomatologiczna nr 1 w Polsce

Unident Union Dental Spa z Wrocławia zwyciężył w ogólnopolskim konkursie na najpiękniejszą klinikę stomatologiczną. Najwyższy światowy poziom usług i unikalny design wnętrz tego miejsca znacznie wcześniej docenili… polscy celebryci! Stałymi klientami Unident Union są m. in. znany stylista Tomasz Jacyków, a także najpiękniejsze gwiazdorskie małżeństwo - Karolina Malinowska i Olivier Janiak.

czytaj więcej...