Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

31.3.2011

Kościół garnizonowy św. Elżbiety w miniaturze dla niewidomych

Wymagała wyjątkowo dużo przygotowań, dokładnej analizy i jeszcze misterniejszego niż zwykle wykonania, ale już od dziś można ją oglądać i dotykać – miniatura gotyckiego kościoła p.w. św. Elżbiety została uroczyście odsłonięta na placu przed świątynią. To już drugi model cennego architektonicznego obiektu, przygotowany dzięki zaangażowaniu firmy ING Real Estate Development w kampanię „Zobaczyć przez dotyk – Wrocław w miniaturze”.

czytaj więcej...

4.3.2011

Docenieni za wyrównywanie szans

ING Real Estate Development wyróżnione w raporcie „Odpowiedzialny biznes 2010”.

Druga odsłona kampanii społecznej „Zobaczyć przez dotyk – Wrocław w miniaturze” została pozytywnie oceniona przez stowarzyszenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu i zakwalifikowana do 9. edycji raportu „Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre praktyki 2010”. Partnerem akcji jest ING Real Estate Development.

czytaj więcej...

25.11.2010

Ekologiczny i ekonomiczny sposób na inwestycje

Czy można budować autostrady, drogi i budynki oszczędniej i w wysokim standardzie, chroniąc przy okazji kurczące się zasoby surowców naturalnych? Okazuje się, że tak – wystarczy tylko zmienić podejście do ubocznych produktów spalania i dostrzec, że stanowią doskonały i przy tym bezpieczny materiał dla przemysłu budowlanego czy drogownictwa.

czytaj więcej...

15.11.2010

Zalety ubocznych produktów spalania jako materiałów alternatywnych

Są tańsze od naturalnych, a dzięki swoim właściwościom chemicznym i fizycznym doskonale nadają się jako materiał drogowy, do uzdatniania i stabilizacji gruntu, a także w budownictwie. To właśnie ekonomiczne oraz ekologiczne zalety stosowania m.in. kruszyw alternatywnych z punktu widzenia zarówno inwestorów, jak i społeczności lokalnych będą tematem specjalnej konferencji we Wrocławiu.

czytaj więcej...

15.11.2010

ING Real Estate Development z PR time dla niedowidzących

Jesienią br. Agencja PR time podpisała z ING Real Estate Developement umowę na przygotowanie i realizację we Wrocławiu kampanii z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Kampania będzie skierowana do osób niedowidzących i niewidomych.

czytaj więcej...

2.11.2010

Zauważcie nas i pomóżcie

Kto nas będzie szanował, jeśli my sami nie będziemy się szanować – stwierdza bohater najnowszego filmu „Mój Manhatan” nakręconego przez Zespół Filmowy Cinema Albert Production. Paradokument opowiada o zeszłorocznej zimie, gdy w podwrocławskim schronisku dla bezdomnych liczba osób nocujących dwukrotnie przekraczała liczbę miejsc. Co wieczór bezdomni budowali piętrowe konstrukcje z łóżek, nazywali to swoim Manhattanem. Film będzie można zobaczyć w sobotę 6 listopada w Kinie Warszawa (obecnie w budynku NOT), o godz. 19.00. Cena biletów 6 zł.

czytaj więcej...

7.10.2010

Coaching na fali

Dziesięciu wspaniałych, niecodzienne, trudne warunki i warsztat coachingowy. Został zrealizowany projekt jakiego jeszcze nie było - osoby niepełnosprawne wzięły udział w pięciodniowym rejsie po mazurskich jeziorach w poszukiwaniu wewnętrznej siły. Pomysłodawcą i partnerem merytorycznym projektu była firma Ciepliński-Coaching, a organizatorem Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.

 

czytaj więcej...

13.9.2010

Rejs po Krainie Wielkich Jezior Mazurskich dla osób niepełnosprawnych

Takiego projektu jeszcze w Polsce nie było. 10 osób z różnego rodzaju niepełnosprawnościami, w tym m.in. osoba poruszająca się na wózku, osoba niedowidząca, osoby poruszające się o kulach, wyruszy w pięciodniowy rejs po Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Uczestnicy zmierzą się z własnymi ograniczeniami i odbędą prawdziwą wyprawę w głąb siebie...

czytaj więcej...

17.8.2010

„Sahara” w letnim kinie RENOMY

Już 21 sierpnia zobaczymy hitowy film z 2005 roku w reżyserii Brecka Eisnera z gwiazdorską obsadą – główne role zagrali Matthew McConaughey oraz piękna Penélope Cruz.

czytaj więcej...

17.5.2010

Msza żałobna w intencji Mirosława Wróbla

W środę 19 maja odbędzie się msza św. żałobna w intencji zmarłego Mirosława Wróbla. Jest zaplanowana jako oficjalne pożegnanie tragicznie zmarłego prezesa i właściciela firmy, będącej jednym z największych autoryzowanych dealerów Mercedes-Benz w Polsce. Mszę będzie celebrował Ksiądz Henryk Kardynał Gulbinowicz. Jej rozpoczęcie wyznaczono na godzinę 12.00  w katedrze pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela we Wrocławiu, przy placu Katedralnym 18.


czytaj więcej...