Biuro prasowe

Biuro prasowe RSS

Komunikaty Prasowe

16.11.2015

PeBeKa edukuje młodzież w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości

„Minerały Dolnego Śląska” to temat lekcji, którą poprowadzi Piotr Ducki, inspektor ds. geologiczno-górniczych z PeBeKa, dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubinie. Spotkanie odbędzie się w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

czytaj więcej...

27.8.2015

Pokolenie Y – znaleźć kod dostępu

Jaki system wartości ma generacja Y, pokolenie Polaków urodzonych w latach 1985-1995? Co charakteryzuje młodych ludzi z tej grupy? Jak budować trwałe relacje z „igrekami” w domu, na uczelni i w pracy? Jak utworzyć nić porozumienia i wzajemnego zrozumienia? Odpowiedzi na te  i inne pytania będzie można znaleźć na konferencji „Pokolenie Y. Kody dostępu”, która odbędzie się 21 października we Wrocławiu.
czytaj więcej...

23.10.2014

Silver Tower Center otwiera swe podwoje

Elegancki hotel z baśniowym wystrojem, przestronne biura z widokiem na centrum Wrocławia i część handlowa na parterze – od dziś Silver Tower Center oficjalnie rozpoczyna swoją działalność. Wśród największych najemców biurowych jest polski oddział Luxoft, międzynarodowej firmy z branży IT.

czytaj więcej...

27.8.2014

Wrocławski dealer Mercedes-Benz podbija centrum

Najlepsza duża grupa dealerska w Polsce będzie jeszcze większa. Umowa między spółkami Mirosław Wróbel z Wrocławia a Stanmot Częstochowa podpisana. Wrocławski dealer rozpocznie działalność w Poczesnej k. Częstochowy w październiku br.
czytaj więcej...

18.10.2013

Zwycięskie Silver Tower Center

Nowoczesny kompleks  usługowo - handlowy w sąsiedztwie Dworca Głównego PKP ma już nazwę. Spośród ponad 350 przesłanych na konkurs propozycji jury wybrało pomysł Elżbiety Malik. Dla budynku, którego realizacja zakończy się jesienią przyszłego roku, zaproponowała ona nazwę Silver Tower Center.

czytaj więcej...

17.9.2013

Zaproponuj nazwę i wygraj!

Jesienią 2014 roku zakończy się budowa nowoczesnego kompleksu usługowo-handlowego w sąsiedztwie Dworca Głównego PKP. Inwestor – firma Wisher Enterprise – zaprasza od dzisiaj mieszkańców Wrocławia do udziału w konkursie na nazwę obiektu przy ul. Plac Konstytucji 3 Maja. Autor zwycięskiej propozycji otrzyma 1000 zł nagrody!
czytaj więcej...

5.6.2013

Nowoczesny hotel i biura w sercu Wrocławia

Kompleks biurowo-hotelowo-usługowy o powierzchni użytkowej ponad 25 tys. m kw. powstaje w miejscu starego dworca autobusowego, w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Głównego PKP. Efektem inwestycji firmy Wisher Enterprise będzie też nowy plac z przeniesionym i odrestaurowanym starym słupem ogłoszeniowym na rogu ulic Małachowskiego i Dworcowej oraz usprawnienie rozwiązań drogowych w tym rejonie.
czytaj więcej...

20.5.2013

Kamień węgielny pod Centrum Inżynieryjno-Aplikacyjne firmy Balluff

Nowoczesna, ascetyczna architektura, dwie kondygnacje, pomieszczenia szkoleniowo-prezentacyjne dla klientów i laboratorium aplikacyjne na parterze, część biurowo-administracyjna na piętrze – tak wyglądać będzie wiosną 2014 roku Centrum Inżynieryjno-Aplikacyjne spółki Balluff, wiodącej firmy z sektora automatyki przemysłowej. Dzisiaj oficjalnie dokonano wmurowania kamienia węgielnego pod tę inwestycję.
czytaj więcej...

18.2.2013

Przemek Saleta ambasadorem marki Rm1

Już w 23 lutego Przemek Saleta zmierzy się na ringu z Andrzejem Gołotą. Koniec kariery sportowej obu pięściarzy, ale początek nowych wyzwań dla Salety. Mistrz Polski i Europy w boksie i kick-boxingu został ambasadorem marki Rm1, działającej w branży e-papierosów.
czytaj więcej...

26.3.2012

Zapnet nagrodził młodych informatyków

Cztery routery bezprzewodowe marki TP-Link ufundowała spółka providerska Zapnet z Odolanowa dla zwycięzców I Powiatowego Konkursu Informatycznego IT Master, który odbył się 22 marca w Zespole Szkół im. T. Kościuszki w Miliczu. Nagrody najlepszym młodym informatykom w regionie wręczył przedstawiciel firmy Zapnet.
czytaj więcej...