Biuro prasowe

PR time

Agencja PR time jest profesjonalnym doradcą w zakresie public relations. Od 2004 roku zespół agencji oraz jej zewnętrzni współpracownicy wspierają polskie firmy w budowaniu wizerunku marek i produktów oraz zarządzaniem informacją. PR time jest członkiem Związku Firm Public Relations. Agencja kilkakrotnie umiejscowiona była w rankingach firm public relations, co dodatkowo świadczy o wysokiej jakości jej produktów.

Agencja PR time specjalizuje się w kreatywnych rozwiązaniach dostosowanych do tych wymagań, oferując swoim klientom kompleksowe doradztwo komunikacyjne oraz strategiczne planowanie w zakresie public relations. Usługi obejmują PR korporacyjny, e-PR, budowanie wizerunku marek i produktów, komunikację wewnętrzną, zarządzanie kryzysowe oraz public affairs. Adresatami tych usług są głównie firmy z branży przemysłowej, gospodarki odpadami, IT oraz medycznej i developerskiej.

Agencja PR time zatrudnia stałą grupę doświadczonych konsultantów i menedżerów PR z doświadczeniami dziennikarskimi i otwartymi umysłami. Z zespołem agencji stale współpracują profesjonalni trenerzy, graficy i fotograficy. Dzięki tej różnorodności agencja public relations oferuje produkty realizujące cele wyznaczone przez klientów i dostosowane do wysokich wymagań rynku. Agencja PR time jest członkiem Związku Firm Public Relations.

« wróć do listy komunikatów prasowych