Biuro prasowe

Marki LPP w Parku Handlowym Bielany

17.10.2012

Znane i bardzo popularne marki LPP SA i LPP TEX SA pojawią się w 2014 roku w rozbudowanym Parku Handlowym Bielany. Inter IKEA Centre Group Poland podpisała właśnie umowy najmu, rozwijając ofertę odzieżową i meblarską.

Centrum handlowe, zarządzane przez Inter IKEA Centre Gropu Poland, przejdzie wkrótce poważną metamorfozę: obiekt zostanie rozbudowany i zmodernizowany, jego liczba najemców zwiększy się do niemal 200 sklepów. Wśród nich znajdą się także marki należace do LPP S.A.: praktyczne i stylowe ubrania z logo Reserved i Mohito, młodzieżowe stroje dla prawdziwych indywidualistów proponowane przez House i Cropp oraz najnowszy brand Sinsay dla młodych dziewcząt i kobiet. Pojawią się także eleganckie, modne akcesoria wyposażenia wnętrz home&you – marki należącej do LPP Tex.

- Podpisanie umów z firmą LPP jest dla nas ważnym wydarzeniem. Nasi klienci będą mogli znaleźć w odnowionym Parku Handlowym Bielany wszystkie marki LPP, które tak lubią i cenią – mówi Agnieszka Pyzanowicz-Francke, dyrektor Parku Handlowego Bielany. – Cieszymy się też z tego, że wśród nich pojawi się również nowość, czyli marka odzieżowa Sinsay.

Sinsay to najnowszy brand w portfelu spółki LPP S.A., skierowany do odważnych i bawiących się modą dziewcząt w wieku od 15 do 24 lat. W Parku Handlowym Bielany jego salon będzie miał powierzchnię 416 mkw. i zlokalizowany zostanie na parterze. Na tym samym poziomie znajdą się sklepy Mohito (528 mkw.) oraz home&you (361 mkw.), natomiast ubrania i dodatki sygnowane metką Cropp i House można będzie kupić na piętrze. Te dwa sklepy będą miały powierzchnię handlową wielkości 471 mkw i 500 mkw. Aż na dwóch kondygnacjach mieścić się będzie salon Reserved o powierzchni 1858 mkw. W sumie wszystkie sklepy pod szyldami LPP S.A i LPP Tex zajmą w rozbudowanym Parku Handlowym Bielany powierzchnię ponad 4100 mkw.

Firma LPP jest kolejnym – po operatorze kinowym Helios – ważnym najemcą, z którym inwestor podpisał umowę najmu. Według planów inwestora klienci będą mogli zrobić pierwsze zakupy w nowym, większym centrum handlowym w 2014 roku.

« wróć do listy komunikatów prasowych