Biuro prasowe

Meblonowak w nowym wnętrzu

20.7.2011

Salon meblowy Meblonowak usytuowany w Parku Handlowym Bielany zmienił swoją lokalizację. Z galerii meblowej został przeniesiony do pasażu. Dla klientów oznacza to jeszcze bardziej komfortowe zakupy w przestronnym i gustownie urządzonym wnętrzu.

Nowy salon Meblonowak otwarto w pasażu Parku Handlowego Bielany. Sklep umiejscowiony jest obok Almy i Eurofiran – Ta zmiana na pewno przypadnie do gustu naszym klientom – mówi Ewa Kolondra, dyrektor Parku Handlowego Bielany. Nowy salon ma 348 metry kwadratowe to o 168 więcej niż poprzedni. Oznacza to większe możliwości ekspozycyjne i wyższy standard zakupów. Dodatkowo klienci Meblonowak będą mieli bezpośrednie dojście z parkingu – dodaje Ewa Kolondra.

Przeniesienie salonu Meblonowakz galerii meblowej do pasażu to część większego planu właściciela Parku Handlowego Bielany, spółki IKEA Centre Group Polska, który podjął decyzję o zmianie sposobu użytkowania galerii.

Firma Meblonowak zajmuje się produkcja mebli już od kilkunastu lat. Wysoka jakość mebli i niecodzienne wzory zachwycają nawet najbardziej wymagających klientów. Firma ma sześć salonów firmowych, siedem autoryzowanych punktów sprzedaży, współpracuje także z biurami projektowymi w całej Polsce.

nowy salon MEBLONOWAK W Parku Handlowym Bielany
« wróć do listy komunikatów prasowych