Biuro prasowe

Narysuj mamę i zabierz ją na wyprawę w krainę baśni!

18.5.2011

Wizyta w zamku Śpiącej Królewny, krainie Pocahontas albo miasteczku na Dzikim Zachodzie, wyprawa statkiem kosmicznym i przejażdżki fantastycznymi rollercoasterami, a do tego mnóstwo wspaniałej zabawy z postaciami z popularnych bajek Disneya – to wszystko czeka na zwycięzcę konkursu dla dzieci organizowanego przez wrocławski Park Handlowy Bielany.

Któż nie chciałby spędzić trzech wspaniałych dni w wyjątkowym parku rozrywki Disneyland Resort Paris? Takiej atrakcji nie oprą się nawet dorośli, tym bardziej że na gości kompleksu czeka ponad 50 najróżniejszych atrakcji i możliwość obejrzenia parady słynnych Disnejowskich postaci z bajek. Aby zdobyć szansę na magiczną wyprawę w kolorowy świat baśni, wystarczy wziąć udział w konkursie plastycznym, który rozpoczyna się w piątek 20 maja w Parku Handlowym Bielany.

– Do wspólnej zabawy zapraszamy najmłodszych, ale także ich rodziców, pragniemy bowiem w ten sposób zainaugurować obchody Dnia Matki oraz zbliżający się Dzień Dziecka – mówi Ewa Kolondra, dyrektor Parku Handlowego Bielany. – Do najbliższego święta nawiązywać będzie tematyka prac konkursowych. Zachęcamy dzieci, by narysowały albo namalowały, w jaki sposób widzą swoją mamę.

Dzieci mogą przygotować pracę w domu albo wykonać ją w PH Bielany, technika prac dowolna, ograniczenie dotyczy jedynie wieku uczestników – nie mogą mieć więcej niż 10 lat.

Konkurs trwać będzie do 30 maja  br., 1 czerwca  nastąpi uroczyste ogłoszenie wyników. Na autora zwycięskiej pracy i dwójkę jego opiekunów czekać będzie trzydniowy pobyt w parku rozrywki Disneyland Resort Paris wraz z noclegami w jednym z hoteli Disney Hotels!

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.bielany.parkhandlowy.pl.

Ulotka konkurs
« wróć do listy komunikatów prasowych