Biuro prasowe

Nowa lokalizacja, większa wygoda obsługi

12.7.2013

Od 8 lipca br. klienci Centrum Podróży działającego w Parku Handlowym Bielany mogą korzystać z jego usług w nowym lokalu. Biuro przeszło rebranding, mający na celu ujednolicenie wyglądu i oferty zgodnie z wytycznymi sieci TUI.

Nowe biuro mieści się w pasażu Parku Handlowego Bielany, ale w innej jego części - przy głównym wejściu do galerii i naprzeciw salonu EMPiK. To nadal biuro własne sieci TUI, lecz założeniem przeprowadzonej modyfikacji było podkreślenie charakteru firmowego salonu i budowanie większej świadomości marki wśród klientów. Zmianie lokalizacji towarzyszyła również zmiana szyldu na TUI Centrum Podróży oraz adresu e-mail (bielany@tuicp.pl). Wystrój i kolorystykę przygotowano zgodnie ze standardami całej sieci.

Dla klientów przeprowadzka biura podróży wiąże się przede wszystkim z większą wygodą obsługi oraz szerszą ofertą turystyczną TUI i TUI Family. Nadal jednak mogą oni wybierać propozycje także innych touroperatorów, m.in. Rainbow Tours, Sun & Fun, Wezyr Holidays, Grecos i Exim Tours. Do tego w TUI Centrum Podróży mogą również kupować bilety lotnicze i ubezpiecznenia turystyczne czy rezerwować hotele.

Godziny otwarcia TUI Centrum Podróży w Parku Handlowym Bielany pozostają bez zmian: czynne jest od poniedziałku do soboty w godz. 10-21 i w niedzielę 10-20.

Dla klientów TUI, którzy w najbliższych dniach odwiedzą biuro podróży, przewidziano drobne upominki. TUI Centrum Podróży w nowym miejscu
« wróć do listy komunikatów prasowych