Biuro prasowe

Nowa specjalistka w agencji PR time

30.10.2009

Wrocławska Agencja Public Relations PR time powiększyła zespół. Do grona pracowników na stanowisko specjalisty ds. PR dołączyła Kinga Szmyd, która zajmie się wsparciem agencji w tworzeniu strategii komunikacyjnych dla nowych klientów oraz bieżącej obsłudze w zakresie PR.

Rozbudowany zespół agencji PR time składa się aktualnie z ośmiu stałych pracowników. Kinga Szmyd ma trzyletnie doświadczenie w branży public relations. W dotychczasowej pracy obsługiwała klientów z branży przemysłowej, deweloperskiej i budowlanej. Absolwentka Wydziału Politologii a także Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej ze specjalnością public relations. Rozpoczęła współpracę z PR time od wsparcia działań dla Clareny, renomowanego dystrybutora profesjonalnych kosmetyków i sprzętu dla gabinetów kosmetycznych, salonów piękności i spa.

PR time jest firmą doradczą oferującą kompleksowe usługi public relations, w tym komunikację korporacyjną, kryzysową, relacje z mediami, PR internetowe, monitoring mediów. Potrzeba rozszerzenia zespołu wiąże się w dużej mierze z dynamicznym rozwojem agencji i zwiększeniem portfolio klientów.

« wróć do listy komunikatów prasowych