Biuro prasowe

O miedzianych instalacjach na targach

26.2.2016

Europejski Instytut Miedzi zaprasza na konferencję branżową poświęconą uniwersalnemu zastosowaniu rur i łączników miedzianych. Wydarzenie odbędzie się 27 kwietnia br. podczas Targów Instalacje 2016 w Poznaniu.

Specjaliści oraz przedstawiciele producentów rur i łączników z miedzi i jej stopów przedstawią  na nim szeroką tematykę związaną z różnorodnym zastosowaniem miedzianych instalacji. W programie zaplanowano wykłady poświęcone m.in. instalacjom zimnej i ciepłej wody, ogrzewczym oraz gazowym wykonanym z rur miedzianych zgodnie z normą PN-EN 1057, a także ogrzewaniu płaszczyznowemu z rur miedzianych. Ważnym zagadnieniem będzie zdrowotny aspekt stosowania miedzi w instalacjach wody pitnej, ciepłej wody użytkowej oraz jej wykorzystanie w instalacjach próżni i gazów medycznych. W trakcie konferencji firmy najbardziej zasłużone dla promocji miedzi w systemach instalacyjnych zostaną wyróżnione okolicznościowymi statuetkami.

Konferencja „Rury miedziane – uniwersalne zastosowania w instalacjach oraz gwarancja niezawodności i trwałości”  skierowana jest głównie do projektantów i instalatorów, jednak jej tematyka może również zainteresować deweloperów, jak i zwykłych użytkowników.  Wykładów i prezentacji będzie można posłuchać w środę 27 kwietnia br. w sali B, pawilon 15 (poziom 0) na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wstęp wolny.
« wróć do listy komunikatów prasowych