Biuro prasowe

Park Handlowy Bielany będzie się rozrastał

6.12.2011

Po zakończeniu inwestycji Park Handlowy Bielany będzie mógł zaoferować swoim klientom okolo 200 sklepów na 140 000 m2 powierzchni handlowej.

- Centrum w tej chwili zajmuje powierzchnię 80 tys. mkw, a na jego terenie znajduje się 80 sklepów. Decyzja o rozbudownie została podjęta po przeprowadzeniu szerokiego wachlarza badań na temat potrzeb naszych klinetów oraz dogłębnej obserwacji rynku dolonośląskiego – mówi Ewa Kolondra, Centre Manager Parku Handlowego Bielany.– Chcemy zaoferować naszym klientom szerszy wybór salonów lubianych przez nich marek. Wierzę, że przyszła oferta pozwoli, by nasz Park stał sie ważnym punktem na mapie modowych zakupów Wrocławia i okolic – wyjaśnia. Spółce Inter IKEA Centre Group Poland zależy także na tym, by w Parku Handlowy Bielany rozszerzyć znacznie także ofertę rozrywkową.

Spółka planuje, że po rozbudowie przybędzie około stu dwudziestu najemców. W nowym centrum klienci będą mogli skorzystać z 4700 miejsc parkinowych. Obecnie trwają prace koncepcyjne. Projekt przygotowuje grupa projektowa BDP. Pierwsze prace związane
z inwestycją ruszą już w przyszłym roku i będą związane z modernizacją dróg dojazdowych. W następnym roku zostanie wbita pierwsza łopata, a w 2014 roku klienci będą mogli już zrobić zakupy w nowym, większym Parku Handlowym Bielany.

 

 

« wróć do listy komunikatów prasowych