Biuro prasowe

Przedłużenie umowy pomiędzy TESCO Parkiem Handlowym Bielany

27.7.2011

Współpraca pomiędzy spółką Inter IKEA Center Group Poland, właścicielem Parku Handlowego Bielany a Tesco Polska potrwa dalsze 10 lat.

Od początku swojego istnienia Park Handlowy Bielany był prekursorem na wrocławskim rynku handlowym. Otwarcie obiektu w 1998 roku było dla klientów wprowadzeniem nowego standardu dokonywania zakupów. Powstało bowiem centrum, którego oferta zawierała produkty z różnych dziedzin, od wyposażenia wnętrz po akcesoria i kosmetyki z szeroką ofertą restauracyjną. Wrocławianie od tej chwili mogli zrobić zakupy w IKEA i Tesco. – Można powiedzieć, że jest to sklep historyczny, ponieważ była to nasza pierwsza inwestycja na polskim rynku. Pierwsze Tesco w Polsce – mówi z dumą Michał Sikora z biura prasowego Tesco Polska.

Przedłużenie umowy pomiędzy spółkami niesie ze sobą wiele korzyści. – Dla najemców jest to sygnał, że jesteśmy stabilnym, godnym zaufania partnerem, a klienci będą mogli wciąż robić zakupy w swoim ulubionym sklepie – mówi Ewa Kolondra, dyrektor Parku Handlowego Bielany.

Obecnie Tesco Polska ma ponad 370 sklepów w całym kraju, 27 stacji benzynowych oraz własne centra dystrybucyjne. Spółka zatrudnia prawie 30 000 pracowników.

« wróć do listy komunikatów prasowych