Biuro prasowe

Rossmann dołączył do najemców Parku Handlowego Bielany

12.11.2012

Rozwijająca się dynamicznie sieć drogerii Rossmann powiększy się w 2014 roku o nowy sklep – Inter IKEA Centre Group Poland podpisało właśnie z firmą umowę najmu. Lokal na parterze w nowej części Parku Handlowego Bielany będzie miał powierzchnię 450 metrów kwadratowych.

 - Zawarta umowa pozwoli nam w powiększonym i zmodernizowanym Parku Handlowym Bielany oferować jeszcze bogatszy wybór produktów z branży kosmetycznej. Jestem przekonana, że klienci docenią obecność drogerii Rossmann wśród naszych najemców – mówi Agnieszka Pyzanowicz-Francke, dyrektor Parku Handlowego Bielany.

W rozbudowanej i powiększonej galerii handlowej Parku Handlowego Bielany drogeria Rossmann zostanie zlokalizowana na parterze. Klienci Parku znajdą w niej około 14 tys. produktów, zarówno renomowanych firm zagranicznych, jak i polskich. W ofercie Rossmanna będą nie tylko kosmetyki i różne artykuły drogeryjne, ale także m.in. herbaty, napoje i słodycze, suplementy diety czy ogólnodostępne leki OTC.

Drogerie Rossmann działają w Polsce od 1993 roku – obecnie firma ma w naszym kraju 670 sklepów w ponad 300 miastach. Są to zarówno lokale w centrach handlowych w dużych i mniejszych miejscowościach, jak i drogerie w najbardziej prestiżowych lokalizacjach (np. przy ul. Floriańskiej w Krakowie czy na Krupówkach w Zakopanem).

Komercjalizację rozbudowywanego Parku Handlowego Bielany prowadzi Inter IKEA Centre Group Poland – właściciel i zarządca obiektu – przy współpracy z firmą Jones Lang La Salle.

« wróć do listy komunikatów prasowych