Biuro prasowe

„Sahara” w letnim kinie RENOMY

17.8.2010

Już 21 sierpnia zobaczymy hitowy film z 2005 roku w reżyserii Brecka Eisnera z gwiazdorską obsadą – główne role zagrali Matthew McConaughey oraz piękna Penélope Cruz.

Przedostatnia sobota sierpnia upłynie pod znakiem dobrego gangsterskiego filmu. Kino na dachu RENOMY zaprasza na „Saharę". To pierwszy z serii filmów opowiadających o przygodach Pitta. Wydana po raz pierwszy w 1992 r. powieść uważana jest za jedną z najlepszych w serii. Bezkresne pustynie Egiptu. Eva Rojas, naukowiec z ramienia ONZ, prowadzi śledztwo w sprawie śmiercionośnej zarazy dziesiątkującej okoliczną ludność i morska faunę. Amerykański agent rządowy Dirk Pitt wraz ze swoim współpracownikiem, postanawiają wesprzeć Evę w poszukiwaniach źródła epidemii, która rozprzestrzenia się już na cały kontynent. Wkrótce okazuje się, że za przeciwników mają niebezpiecznego przemysłowca – miliardera i pozbawionego skrupułów afrykańskiego dyktatora, którzy nie wahają się dla zysku doprowadzić kontynent do zagłady.. 

Początek seansu – całkowicie za darmo, na samym dachu Domu Handlowego Renoma we Wrocławiu – w sobotę 21 sierpnia już o 21.00. Jeśli pogoda spłata figla – zapraszamy na poziom +3 Renomy.

« wróć do listy komunikatów prasowych