Biuro prasowe

Smyk wkroczy na Bielany

7.11.2012

Szeroki wybór zabawek, artykułów szkolnych i multimediów, odzieży i obuwia dla dzieci do 14 roku życia, a także kącik zabaw – to wszystko będzie można znaleźć w dwupoziomowym sklepie SMYK MEGASTORE w Parku Handlowym Bielany. To kolejny najemca, z którym spółka Inter IKEA Centre Group Poland podpisała umowę, i pierwszy SMYK w tym formacie we Wrocławiu.

Podpisana właśnie umowa najmu dotyczy uruchomienia sklepu SMYK MEGASTORE w rozbudowywanym i modernizowanym Parku Handlowym Bielany. Po zakończeniu w 2014 roku inwestycji będzie to największe (pod względem powierzchni handlowej) centrum handlowe w Polsce. Sklep SMYK MEGASTORE będzie pierwszym salonem sieci w tym formacie we Wrocławiu i zajmie powierzchnię 2279 mkw. na dwóch poziomach (parter i I p.). Koncept MEGASTORE zakłada nie tylko o wiele większą powierzchnię od “standardowych” sklepów SMYK, ale również znaczne poszerzenie oferty, szczególnie takich produktów jak wózki, foteliki samochodowe czy łóżeczka. Poza tym zapewnia klientom różne udogodnienia jak pokój dla matki z dzieckiem, szersze alejki oraz większe kąciki zabaw, w których najmłodsi mogą ciekawie spędzić czas przeznaczony przez rodziców na zakupy.

SMYK to jedna z ulubionych i najbardziej rozpoznawalnych w Polsce marek kojarzących się z zabawkami oraz artykułami dziecięcymi. Działa już od ponad 35 lat i oferuje rodzicom oraz dzieciom bogatą ofertę, zarówno dla najmłodszych pociech, jak i dla nastolatków. Spółka SMYK posiada ponad 80 sklepów w całej Polsce (w 2010 roku uruchomiono pierwszy sklep w nowym koncepcie: SMYK MEGASTORE w Parku Handlowym Targówek w Warszawie, obecnie tych salonów jest sześć), a także lokalizacje w Niemczech, Rosji, Turcji, Rumunii czy na Ukrainie. Można w nich znaleźć odzież, obuwie, artykuły niemowlęce, szkolne i biurowe, książki i multimedia dla dzieci. Są to produkty wielu renomowanych marek, w tym marek własnych: SMIKI (zabawki) oraz COOL CLUB (odzież i obuwie, tworzona przez zespół projektantów Smyka).
« wróć do listy komunikatów prasowych