Biuro prasowe

Starbucks na Bielanach

13.1.2012

Przy Parku Handlowym Bielany otwarto kawiarnię Starbucks. To we Wrocławiu pierwszy lokal tej sieci z funkcją drive thru, czyli z możliwością zakupu kawy bez wysiadania z auta.

Kawiarnia Starbucks w Parku Handlowym Bielany jest niezależnym budynkiem, który wraz z ogródkiem uruchamianym w okresie wiosenno-letnim, zajmuje powierzchnię 220 m² i oferuje 91 miejsc siedzących. Lokal znajduje się meblowej części Parku tuż obok restauracji Pizza Hut i delikatesów Alma. Kawiarnia wyposażona jest w okienko drive thru, które umożliwia zmotoryzowanym klientom szybki zakup pysznej kawy. – Do tej pory tej znanej i docenianej już na całym świecie kawy można było napić się tylko w ścisłym centrum Wrocławia. Miło nam, że od dziś także nasi klienci będą mogli cieszyć jej smakiem – mówi Ewa Kolondra, dyrektor Parku Handlowego Bielany.

Wygląda na to, że Starbucks już na dobre zadomowił się we Wrocławiu. Kawiarnia w Parku Handlowym Bielany to czwarta lokalizacja tej sieci we Wrocławiu i jedyna posiadająca okienko drive thru. Wrocław jest obecnie drugim miastem w Polsce, zaraz po Warszawie, z tak dużą liczbą kultowych już kawiarni.
Starbucks Coffee Company jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie specjalizujących się w sprzedaży najwyższej jakości kawy. Na  całym świecie jest obecnie ponad 15 tys. kawiarni, m. in. w Ameryce Północnej i Południowej, w Europie, na Bliskim Wschodzie i w regionie Pacyfiku.

Starbucks na Bielanach Starbucks logo
« wróć do listy komunikatów prasowych