Biuro prasowe

Świąteczne atrakcje w Parku Handlowym Bielany

11.12.2012

Przedświąteczny czas przygotowań do Bożego Narodzenia w pełni – szukamy prezentów pod choinkę, świątecznych dekoracji, a także sezonowych promocji cenowych. Park Handlowy Bielany przygotował coś dla wszystkich: rabatową Szczęśliwą Trzynastkę, jarmark bożonarodzeniowy oraz świąteczne warsztaty scrapbookingu.

Za nami mikołajki, wszędzie dookoła przyciągają wzrok świąteczne ozdoby i upominki. Bywa jednak, że dla niektórych z nas wybór prezentów dla najbliższych nie jest łatwy, a rosnące w sklepach kolejki i przedświąteczna gorączka skłaniają do przemyślanych i zaplanowanych zakupów. Można przygotować się do nich wcześniej i wykorzystać fakt, że w czwartek 13 grudnia na klientów Parku Handlowego Bielany czekać będzie dzień obniżek i promocji w związku z organizowaną co miesiąc akcją Szczęśliwa Trzynastka. Nie trzeba będzie czekać do sezonowych wyprzedaży, a przy okazji można będzie pomyśleć o gwiazdkowych prezentach w korzystnej cenie i w jednym miejscu. Rabaty i niższe ceny obowiązywać będą zarówno na ubrania, kosmetyki czy zabawki, jak i na artykuły wyposażenia wnętrz i domowe dodatki.  

Dzień później – w piątek 14 grudnia – rusza bożonarodzeniowy jarmark w Parku Handlowym Bielany. W lokalu obok apteki Super-Pharm będzie można zaopatrzyć się w tradycyjne wędliny, chleby i ciasta domowe, naturalne sery (kozie, podhalańskie, podpuszczkowe z przyprawami), miody pitne i produkty pszczele, a także owoce, naturalne soki i przetwory z owoców. Na wszystkich stoiskach będzie można uzyskać bezpłatne konsultacje na temat zdrowego odżywiania i produktów ekologicznych. Organizatorzy jarmarku mają również w planach pokaz ubijania i sporządzania wiejskiego masła. Jarmark potrwa do 23 grudnia.

A na wszystkie osoby, które planują wybrać się na weekendowe zakupy, w sobotę 15 grudnia czeka dodatkowa atrakcja – świąteczne warsztaty scrapbookingu. Scrapbooking jest sztuką ręcznego tworzenia i dekorowania albumów na zdjęcia, wykonywania ozdobnych ramek, pudełek, zakładek na książki. Tym razem grono pasjonatek scrapbookingu zaprasza do wspólnego przygotowywania kartek bożonarodzeniowych i drobiazgów związanych z nadchodzącą Wigilią. Wszyscy chętni, którzy włączą się w zajęcia, będą mogli korzystać z przygotowanych materiałów i samodzielnie – pod fachowym okiem – wykonać własne kartki oraz ozdoby. Mogą one być doskonałym gwiazdkowym upominkiem dla najbliższych.

Warsztaty odbędą się 15 grudnia w Parku Handlowym Bielany (ul. Czekoladowa 5-22, pasaż przy hipermarkecie Tesco) w godzinach 11.00-17.00.

« wróć do listy komunikatów prasowych