Biuro prasowe

Świętujmy jubileusz współpracy Ikei z Polską w Parku Handlowym Bielany

13.5.2011

Takiego jubileuszu jeszcze nie było! Przez trzy tygodnie Park Handlowy Bielany będzie celebrował 50-lecie współpracy Ikei z Polską z tej okazji salony przygotowały dla swoich klientów wyjątkowe, nawet 50% rabaty.

Otwarcie w 1998 roku we Wrocławiu Parku Handlowego Bielany, którego częścią jest Ikea, było dla wrocławian dużym wydarzeniem. Park stał się jednym z najbardziej lubianych miejsc zakupowych. – Dlatego postanowiliśmy przyłączyć się do obchodów 50-lecia współpracy Ikei z Polską i swoją specjalną ofertą poszerzyć listę jubileuszowych atrakcji – wyjaśnia Ewa Kolondra, dyrektor Parku Handlowego Bielany.

Przez trzy najbliższe weekendy oferta Parku Handlowego Bielany kusić będzie zniżkami, rabatami i wyjątkowymi okazjami. Wysokie rabaty przygotowały sklepy meblowe i odzieżowe. Na cenowe atrakcje można będzie także liczyć w części restauracyjnej Parku. Miłośnicy bliższych i dalszych wyjazdów, którzy kupią wycieczkę w biurze podróży działającym na terenie Parku, otrzymają walizkę. Ale to tylko niektóre z atrakcji!

Sama Ikea na swoje święto przygotowała wiele niespodzianek. Jedną z nich jest zakrojona na szeroką skalę akcja wysyłania do 9 milionów gospodarstw domowych kuponów o wartości 20 zł!

Warto więc świętować wspólnie z Parkiem Handlowym Bielany i zostać jednym z jubileuszowych gości. 

Oferty Jubeliszowe
« wróć do listy komunikatów prasowych