Biuro prasowe

Warsztaty scrapbookingu w PH Bielany

13.12.2011

W najbliższą niedzielę, 18 grudnia w Parku Handlowym Bielany odbędą się wyjątkowe warsztaty. Klienci centrum będą mieli okazję własnoręcznie wykonać kartki świąteczne, ramki na zdjęcia czy zawieszki do prezentów. Warsztaty scrapbookingu, bo o nich mowa, poprowadzą prawdziwe pasjonatki tego hobby – scrapujące blogerki.

 

Wciąż pojawiają się nowe mody i pomysły na to, jak miło spędzać wolny czas. Jednym z nich jest ostatnio bardzo popularny w Polsce scrapbooking, czyli własnoręczne wykonywanie niepowtarzalnych papierowych cudów. Scrapbooking jednak wcale nie jest nową modą, ale najczęściej uprawianym hobby w Ameryce. Wszystko zaczęło się w latach 80-tych ubiegłego stulecia od chęci przekazania tradycji i zwyczajów. Scrapowali między innymi Mark Twain i Tomasz Jefferson.

 

Scrapbooking to, jak mówią o nim pasjonatki, metoda ozdabiania wspomnień. Polega na wykonywaniu i dekorowaniu albumów na zdjęcia, ramek, zakładek do książek czy pudełek. Miłośnicy tego hobby w Polsce stworzyli prawdziwą społeczność, wymieniają się doświadczeniami i wskazówkami w internecie i na spotkaniach. Cztery scrapujące pasjonatki podzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami z klientami Parku Handlowego Bielany.

 

Warsztaty odbędą się 18 grudnia w Parku Handlowym Bielany w godzinach 11.30-16.00.

Warsztaty scrapbookingu
« wróć do listy komunikatów prasowych