Biuro prasowe

Weekend niespodzianek dla najmłodszych

27.5.2013

Dwa dni świętowania i niespodzianek – Park Handlowy Bielany wspólnie z Loopy’s World przygotował dla najmłodszych słodkie upominki oraz atrakcyjne zabawy z okazji Dnia Dziecka.

W tym roku święto najmłodszych przypada w weekend – w sobotę i niedzielę 1-2 czerwca dzieci i rodzice spotkają w pasażu Parku Handlowego Bielany mimów przebranych w różne zabawne stroje. Animatorzy odgrywać będą wesołe scenki i częstować maluchy słodyczami, jest też szansa obejrzeć w akcji szczudlarza. Warto być uważnym, bo w zręcznych rękach aktorów zwykły balonik potrafi się przemienić w dekorację zdobiąca koszulkę, torbę czy fryzurę!

Rodzinne centrum rozrywki Loopy’s World zamieni się natomiast w ten jeden weekend w krainę dzieciństwa bez granic, przybliżającą kulturę i gry charakterystyczne dla różnych krajów świata. Organizatorzy zaplanowali Dzień Dziecka w stylu japońskim i francuskim, zabawy z językiem angielskim, a także konkursy z nagrodami. Oczywiście na chętnych czekać będzie też malowanie buziek oraz możliwość korzystania z mnóstwa atrakcji wchodzących w skład ogromnego placu zabaw (zjeżdżalnie, trampoliny, tunele i tajemnicze porzejścia, minipark linowy itp.). Przewidziano też upominek dla każdego. Wstęp do Loopy’s World – zgodnie z cennikiem.

Park Handlowy Bielany zaprasza dzieci i rodziców na wspólne świętowanie Dnia Dziecka!

« wróć do listy komunikatów prasowych