Biuro prasowe

Wielki Tydzień Dobierania Biustonoszy w PH Bielany

11.5.2011

Dobrze dobrany biustonosz może zdziałać cuda. Ale jak go dopasować? Od 14 do 22 maja mieszkanki Wrocławia i okolic będą miały okazję skorzystać z bezpłatnej, indywidualnej sesji fittingu – dopasowania odpowiedniego rozmiaru i modelu biustonosza – pod okiem ekspertek.

„Wielki Tydzień Dobierania Biustonoszy” jest częścią ogólnopolskiej akcji, której ambasadorkami są Dorota Wellman i Marzena Rogalska. Będzie on trwał od 14 do 22 maja. Panie, które w tym czasie przyjdą do sklepu Obssesion w Parku Handlowym Bielany, będą mogły dowiedzieć się, jak właściwie dobrać biustonosz oraz zakupić bieliznę Chantelle w promocyjnej cenie. W majowym wydaniu miesięcznika „Claudia” znajdzie się kupon rabatowy, po okazaniu którego będzie można otrzymać 20% zniżkę na zakup biustonosza francuskiej marki Chantelle Paris.

Wielki Tydzień Dobierania Biustonoszy jest częścią akcji, którą już po raz czwarty organizuje Chantelle Paris, ekspert w dziedzinie doboru biustonoszy i miesięcznik „Claudia”. Ambasadorki akcji dobrze wiedzą, że noszenie gustownej, a przede wszystkim dobrze dopasowanej bielizny, jest jednym z niezbędnych warunków tego, by czuć się pewnie i pięknie.

Aby zachęcić kobiety do wzięcia udziału w akcji, Dorota Wellman i Marzena Rogalska po raz kolejny zgodziły się pozować w bieliźnie Chantelle do sesji zdjęciowej, którą będzie można oglądać w majowym numerze miesięcznika „Claudia”.

Park Handlowy Bielany to jedyne miejsce we Wrocławiu, w którym będzie realizowana akcja Chantelle.

Ambasadorki akcji
« wróć do listy komunikatów prasowych