Biuro prasowe

Wiosenne rabaty i warsztaty w PH Bielany

12.3.2012

Wiosna to doskonały czas na zmiany, odświeżenie mieszkania i garderoby. Warto więc zajrzeć w sobotę 17 marca do Parku Handlowego Bielany na Sobotę Szalonych Zakupów, podczas której na klientów czekać będą świeże promocje i moc niespodzianek. Dodatkową atrakcją będą świąteczne warsztaty scrapbookingu!

Powoli zaczynamy odliczać dni do oficjalnego początku wiosny, coraz szybszym krokiem zbliża się też Wielkanoc. Dla wszystkich, którzy polują na wiosenne okazje i szukają korzystnych ofert w pełni nowego sezonu, Park Handlowy Bielany przygotował dzień wyjątkowych promocji: Sobotę Szalonych Zakupów. Przez całą sobotę 17 marca w sklepach znajdujących się w centrum na klientów będą czekały rabaty i obniżki – niezwykle zachęcające, bo nawet do 70 proc.! W atrakcyjnych cenach dostępne będą ubrania i buty z najnowszych kolekcji, a zwłaszcza meble i artykuły wyposażenia wnętrz.

Sobota Szalonych Zakupów jest więc dobrą okazją do wiosennego odświeżenia mieszkania i garderoby. W wygodny sposób, dzięki możliwości skorzystania z oferty wielu sklepów z najróżniejszym asortymentem. – Coraz dłuższe, słoneczne dni i atmosfera zbliżających się świąt zachęcają, by pomyśleć o zmianie wystroju domu. Zamiast czekać do sezonowych wyprzedaży, nasi klienci mogą już teraz kupić to, o czym marzą i czego potrzebują, w promocyjnych cenach, w jednym miejscu - mówi Anna Cieciuch, marketing menager w PH Bielany.

Dodatkową atrakcją będą zaplanowane na ten sam dzień kolejne warsztaty scrapbookingu, czyli – jak mówią o nim pasjonatki - metody ozdabiania wspomnień. Scrapbooking jest sztuką ręcznego tworzenia i dekorowania albumów na zdjęcia, wykonywania ozdobnych ramek, pudełek, zakładek na książki. Grudniowe warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem, dlatego też dyrekcja Parku Handlowego Bielany postanowiła zorganizować kolejne, tym razem wiosenno-wielkanocne spotkanie. Cztery pasjonatki tego hobby podzielą się z klientami Parku Handlowego Bielany swoją wiedzą i umiejętnościami, wykonując jednocześnie na miejscu świąteczne kartki i ozdoby.

Warsztaty odbędą się 17 marca w Parku Handlowym Bielany w godzinach 11.30-16.00.

« wróć do listy komunikatów prasowych