Biuro prasowe

Wyprzedaże z atrakcjami w Parku Handlowym Bielany!

30.12.2011

Zimowe wyprzedaże ruszyły impetem! Żeby przyciągnąć klientów galerie handlowe proponują dodatkowe atrakcje. Skorzystają na tym klienci Parku Handlowego Bielany, którzy mają możliwość, przy okazji zakupów, wygrać voucher na zimowy wyjazd!

 

Zimowe wyprzedaże, które już tradycyjnie zaczynają się zaraz po świętach rozpoczęte. W tym roku, na czas przecen, Park Handlowy Bielany wraz z biurem CENTRUM PODRÓŻY, przygotował dla swoich klientów nie lada atrakcję – konkurs, w którym nagrodą jest voucher na wyjazd, opiewający na kwotę 1500 zł. Na czym polega konkurs? Wystarczy zrobić zakupy w Parku Handlowym Bielany na kwotę minimum 50 zł (kwota na jednym paragonie z jednego sklepu), następnie należy zarejestrować się na stronie internetowej Parku Handlowego Bielany, podając swoje dane i informacje o zakupach. Warunkiem koniecznym do przystąpienia do konkursu jest opisanie swoich wymarzonych wakacji.

 

Wyprzedaż w Parku Handlowym Bielany zyskuje na atrakcyjności względem konkurencji – Wyprzedaż to okres, w którym można się uzupełnić swoją garderobę, nie nadwyrężając swojego portfela – mówi Anna Cieciuch, odpowiadająca za marketing Parku Handlowego Bielany. – My postanowiliśmy zaoferować klientom coś więcej. Dodatkową atrakcję – możliwość wygrania wyjazdu na zimowe wakacje – dodaje.

Wyprzedaże
« wróć do listy komunikatów prasowych