Biuro prasowe

Zadbajmy o urodę na wiosnę – z nowym salonem w PH Bielany!

28.3.2012

Markowe kosmetyki, styliści szkoleni w salonach za granicą, nowoczesny wystrój i promocje dla każdego – w Parku Handlowym Bielany działa już Salon Expert L’Oréal.

Mieści się w pasażu PH Bielany. To nie tylko klasyczny salon fryzjerski, ale także miejsce, w którym można zadbać o swoje włosy i przejść prawdziwą metamorfozę! Styliści, którzy zdobywali doświadczenie w najlepszych salonach w Paryżu i Madrycie, korzystają wyłącznie z produktów marek Kerastase oraz L’Oréal Professionnel.

Oprócz mycia, strzyżenia, czesania i farbowania można tu skorzystać m.in. z keratynowego wygładzania włosa, czyli uzupełniania włosów o to, co utraciły podczas zabiegów chemicznych czy stresu. To także idealna propozycja dla kobiet, które nie lubią układać czy prostować włosów w domu, a zawsze chcą wyglądać jak po wyjściu od fryzjera. Komu marzy się zmiana wyglądu na wiosnę, ten może liczyć na fachowe porady i prawdziwą metamorfozę – przykłady znajdują się na stronie salonu: www.top-hair.pl.

Warto zaglądać do Salonu Expert L’Oréal zwłaszcza we wtorki, gdy klienci otrzymują zniżki w wysokości 20 proc. Dla studentów i młodzieży do 20 roku życia przewidziano codzienne rabaty. Wszyscy chętni mogą umówić się telefonicznie lub przyjść w dowolnym momencie, bez wcześniejszej rezerwacji.

-  Chcemy powiększać ofertę Parku, poszerzać ją o najlepsze marki, także jeśli chodzi o usługi. Zależało nam na profesjonalnym salonie fryzjerskim, który spełniałby oczekiwania klientów naszego centrum - mówi Anna Cieciuch, marketing menager w PH Bielany.

 

Salon Expert L’Oréal

Park Handlowy Bielany

tel. 500-37-39-32

tel. 71-311-06-74

« wróć do listy komunikatów prasowych