Szkolenia

Szkolenia organizowane przez agencję PR time

Dlaczego warto dokonać wyboru naszych szkoleń medialnych i prowadzonych przez nas szkoleń PR? Trzeba rozwijać się z pasją. Pasja rozwoju to ekscytujący stan emocjonalny, w którym mamy wysoki poziom emocji pozytywnych, wysoka energię i wysoką motywację wewnętrzną. Pozwala ona poruszyć system Umysł – Emocje – Ciało - Duch w pożądanym kierunku. Pasja rozwoju porywa, uskrzydla i umacnia nas w przekonaniu, że zmiana jest możliwa – napisała Renata Gut w książce „Zarządzanie sobą”. Proponowane przez nas szkolenia medialne prowadzimy z taką głęboką pasją rozwoju właśnie. 

Świat ciągle się zmienia. I choć to stwierdzenie może wydawać się truizmem, trudno o inną, bardziej trafną  refleksję dotyczącą aktualnej rzeczywistości.  Poranne wydanie gazety daje nam więcej wiedzy niż człowiek w średniowieczu mógł zdobyć przez całe życie.  Niezwykła szybkość przemian, dynamiczny rozwój wiedzy, natłok informacji. Aby być na czasie, nadążać za pędzącym pociągiem rzeczywistości, trzeba się szkolić. Tylko profesjonalna, nowoczesna edukacja, jaką zapewniają szkolenia medialne i szkolenia wizerunkowe, pozwala nam nadążyć za zmianami. W PR time rozumiemy też, że warto proces szkolenia wesprzeć uskrzydlającą pasją i pozytywna energię. Dlatego specjalizujemy się w szkoleniach w dziedzinach najbliższych nam zawodowo: PR, komunikacja, zarządzanie kryzysami.

Szkolenia medialne, szkolenia PR i szkolenia wizerunkowe zorganizowaliśmy m.in. dla pracowników Volkswagen Motor Polska, kadry menedżerskiej Elektrociepłowni Zielona Góra SA, dyrektorów stacji dializ INCP, handlowców firmy AMITECH Poland, członków Związku Pracodawców „Polska Miedź”, kadry menedżerskiej spółki Veolia Usługi dla Środowiska, pracowników firmy Kogeneracja SA, kadry menedżerskiej i pracowników firmy KGHM Ecoren, menedżerów firmy kosmetycznej Clarena.